Vizyonumuz
Vizyonumuz

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Hedefimiz Türkiye'deki hizmet sektörüne tamamiyle yeni bir yaklaşım getirmektir. Daha iyi çalışma metotları, daha iyi personel seçimi ile; uygulanan işleri, sarfedilen malzeme, ekipman niteliğini daha iyi denetim ederek müşterileriyle daha iyi diyalog sağlamaktadır.

Hizmetlerimizi verimli ve itimat edilir bir şekilde yerine getirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bütün çağdaş teknoloji ve metotları sahibi olan imkânlarını kullanarak; hastane, okul, rezidans, fabrika, bina, restaurant, ev ve bürolarda müşterilerinin vakit ve enerjilerini asıl etkinlik konularına ayırmalarına yardımcı olacak bir hizmet verebilmektir. Hizmet detaylılığı içinde müşteri beklentisi olan profesyonellik, güvenilirlik ve dikkatli çalışma ilkelerimiz değişmez. İyi herkezin bildiği ve uzmanlaştığımız konular ile müşterilerimizin "en iyi hizmeti" elde etmelerine yardımcı olmaktır. Genellikle iş çevrelerinde verdiğimiz paket plan tarafında kurumumuzdan beklenilen hijyen nedenini ön planda tutmaktayız.

 

İlke ve Değerlerimiz

Önem Temizlik Hizmetleri, Ülkesine katkı sağlamayı çalıştıgı şirketlerle sürekli memnuniyet ilkesini benimsemiş ve bunu vizyon edinmiştir.

Sektörel teknolojileri takip eden ve tüm bunları kullanıma sunan Önem Temizlik Hizmetleri, sürekli doğa ve çevreciliği ön planda tutmuştur.

Bu değerlerden yola çıkarak temizlik şirketleri arasında örnek olmayı başarmıştır

WhatsApp Destek