Koltuk yıkama

Koltuk yıkama

Koltuk yıkama

KONYA KOLTUK YIKAMA

Konyada koltuk ve yatak yıkama hizmeti sunmaktayız. Son teknoloji güçlü bir makineyle Konya da koltuk, yatak, kanepe, çekyat, vb. ürünlerinizi üstün temizlik anlayışı ile temizlemekteyiz. Konya Önem Temizlik Hizmetleri olarak Koltuk Yıkama alanında deneyimimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak sizlerin memnuniyetini sağlamak görevimizdir. 

 Güçlü 3400w gücünde vakum makinemizle koltuklarınızı yıkadığımızda 5-6 saat içinde kurumaktadır. Konya Koltuk Yıkama hizmetimizde sağlığa zarar vermeyen en iyi deterjanları kullanmaya özen gösteriyoruz. Bir koltuk takımı yaklaşık olarak 2-3 saatte yıkanmaktadır. Randevu alırken bu bilgiyi göz önünde bulundurunuz. Koltuk, kanepe, çekyat veya yataklarınız yıkandıktan sonra kuruyana kadar asla kullanmayınız. Koltuk yıkama esnasında kumaşa zarar verecek ürünler asla kullanılmaz. Koltuk yıkama hizmetimizde de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet vermekteyiz.

 Firmamızda genel temizlik hizmetleride sunulmaktadır. Ev Temizliği için gündelikçi bayan ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz, Haricinde ev, ofis, villa, fabrika, mağaza, işyeri, inşaat sonrası ev temizliği vb gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

WhatsApp Destek