İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

 

İnşaat Sonrası Temizlik

Konya Temizlik Şirketi Önem  Temizlik, Bina, Site, Apartman, Müstakil yapılar, Daireler, Dubleks daireler, Villalar, Hanlar, işyerleri, Hastaneler, Okullar ve buna benzer her türlü alanların inşaat veya tadilat sonrası temizliği tarafımızdan sizlerin memnuniyeti ön planda tutularak yapılmaktadır.

Konya İnşaat sonrası temizlik hizmetleri diğer temizliklere göre birazcık daha sıkıcı ve meşakkatli olmaktadır. Ancak ustalaşmış temizlik şirketleri sayesinde herhangi bir sıkıntıya girmeden eviniz veya işyerinizin kaba atık temizliği ve ince temizliği hızlı ve etkili bir biçimde tamamlanmaktadır. İnşaat sonrası temizlikte aslolan problem kaba atıklar temizlendikten sonrasında başlamaktadır.

Malesef özensiz bir şekilde yapılan işçilikler sonucunda parke ve fayanslarda yoğun şekilde inşaat atığı kalmaktadır.Bunlara ek olarak boya izleri, çimento kalıntıları, yapışkan izleri, silikon atıkları ve kenarda köşede kalan tozlar dahil yapılarda ciddi bir temizlik işçiliği gerektirmektedir.

Çimento sökücü kimyasallar başta olmak üzere binanın ihtiyacına nazaran getirdiğimiz makinelerimizle ev yada ofisinizi tertemiz bir halde teslim etmekteyiz.

Güzel yapılmayan bir temizlik yüzünden bir ömür boyu inşaat atıklarıyla yaşamak zorunda değilsiniz. İşin uzmanından yardım alarak etkili ve hijyenik şekilde meydana getirilen temizlikle ofisinizde gönül huzuruyla çalışmalarınıza odaklanırsınız. Alanında uzman ekibimiz inşaat sonrası temizlik için hizmetinizdedir. 

WhatsApp Destek